اپلیکیشن Cool Wallpapers، مجموعه تصاویر FullHD برای تصویر زمینه موبایل
دوشنبه 20/دی/1395 1622 طراحی گرافیک

اپلیکیشن Cool Wallpapers، مجموعه تصاویر FullHD برای تصویر زمینه موبایل

Cool Wallpapers یکی دیگر از اپلیکیشن های اندروید است که آرشیوی بزرگ و آنلاین از تصاویر زمینه ی FullHD در اختیار شما قرار خواهد داد.

تصاویر زمینه معمولاً از محبوبیت بالایی در بین کاربران برخوردارند. این موضوع، از سال ها پیش که گوشی های موبایل صفحه نمایش های کوچک تر از ۳ اینچ داشتند تا به امروز و ظهور فبلت ها ادامه دارد و با بزرگ تر شدن صفحه نمایش ها، محبوبیت استفاده از این تصاویر نیز افزایش پیدا کرده است.

از همین رو، تعداد زیادی اپلیکیشن در زمینه ی ارائه ی مجموعه تصاویر زمینه وجود دارد که معمولاً اکثر آن ها، یا با تعداد کم تصاویر مواجه هستند یا با کیفیت های پایین. اما Cool Wallpapers اپلیکیشنی فوق العاده برای گوشی های اندروید است که وسواس بسیاری در انتخاب تصاویر به کار می برد و تمامی تصاویر آن از کیفیت چشم گیری مانند FullHD برخوردارند.

در واقع می توان گفت پایین ترین کیفیت موجود در این برنامه، HD است که با توجه به رزولوشن های موجود در بین اکثر تلفن های همراه، بدون شک اکثر کاربران از تصاویر موجود در این آرشیو آنلاین لذت خواهند برد.

Cool Wallpapers

مهمترین موضوعی که بعد از اولین ورود شما به نرم افزار، توجهتان را جلب خواهد کرد، رابط کاربری فوق العاده زیبای این اپلیکیشن است که با استفاده از استاندارد های متریال، محیطی کاملاً گویا و چشم نواز به وجود آورده و یکی از بهترین اپلیکیشن های متریال را در اختیار کاربران قرار داده است.

دسترسی به تصاویر از دو بخش جداگانه با نام های Explore و Tags ممکن است که در بخش اول، گلچینی اتفاقی از تصاویر برتر و جدید را همراه با سایز عکس مشاهده کنید و به کمک آیکون ذره بین می توانید به جستجوی تصاویر بر اساس سایز، امتیاز و... بپردازید. در بخش Tags نیز می توانید با استفاده از تگ هایی که برای هر عکس به ثبت رسیده است، به جستجوی موضوعی عکس ها بپردازید. اگر به دنبال یک اپلیکیشن والپیپر آنلاین هستید که تصاویر موجود در آن از کیفیت فوق العاده ای برخوردار باشند و همچنین رابط کاربری آن تجربه ای از طراحی متریال در اختیار شما بگذارد، Cool Wallpapers بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود.

ویژگی ها:

  • تصویر FullHD و باکیفیت برای زمینه
  • اضافه شدن روزانه تصاویر جدید
  • امکان دانلود عکس ها به صورت مجزا
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)