راه ارتباط میان دات نرم افزار و مشتریان
پنجشنبه 08/آذر/1397 1572 دات وب

راه ارتباط میان دات نرم افزار و مشتریان

جهت بهبود روند میان شرکت دات نرم افزار و مشتریان ارجمند پورتال شرکت به روز آوری و امکانات جدید در آن افزوده شده است.

این مطلب آموزشی است بر نحوه ی کارکرد CRM شرکت و امیدواریم شما مشتریان و همراهان عزیز از این سامانه آنلاین استفاده نمایید ​و ما را در ارائه خدمات شایسته ​یاری نمایید.

بعد از خرید و یا سفارش خدمات ثبت نام شما در پورتال مشتریان بصورت خودکار انجام می شود. ​کلمه عبور و پستالکترونیک استفاده شده برایتان پیامک خواهد شد و می توانید روی لینک کلیک کرده و وارد پورتال خود می شوید. در صورت از دست دادن لینک مربوط می توانید از طریق سایت شرکت www.thesoftware.ir، ورود به پورتال به صفحه ی پورتال دسترسی پیدا کنید.

مهمترین امکانات پورتال مشتریان CRM

اطلاع از وضعیت خدمات و سرویس های دریافتی شرکت

نام سرویس، دوره سرویس ( زمان شروع و پایان آن )، جزییات خدمت، پرداخت شده یا پرداخت نشده اطلاعات سرویس و خدمت های شما هستند. همچنین پشتیبانی های تلفنی، پیگیری و اطلاع رسانی ها در بخش مرکز پیام قابل مشاهده است.

یادآوری تاریخ سررسید دامنه، هاست و نماد الکترونیکی

تمامی تاریخ های سر رسید از طریق تماس تلفنی، مرکز پیام در پورتال، ارسال پیامک و پست الکترونیکی به شما اعلام خواهد شد. در صورت عدم توجه و عدم پرداخت مسئولیت عواقب آن بر عهده مشتری می باشد.

نمایش و پرداخت آنلاین صورت حساب

توسط گزینه آخرین صورت حساب می توانید لیست آخرین صورت حساب های خود را مشاهده کنید. با گزینه سبد خرید می توانید چند صورتحساب را هم زمان پرداخت کنید. در پیش نمایش فرم چاپی آن را نیز مشاهده کنید. در زمان ایجاد صورتحساب پیامکی برای شما ارسال می شود که از طریق لینک موجود در آن می توانید بدون ورود به پورتال آن را پرداخت کنید. در سوابق مالی لیست تمامی تراکنش های موفق و ناموفق مشتری قابل مشاهده است.

ارایه تیکت برای ارتباط با کارشناسان فنی و فروش در شرکت

سوالات و مشکلات خود را از طریق تیکت ارسال کنید. دپارتمان مربوطه، فایل مورد نیاز و اولویت بررسی از جمله بخش های فرم تیکت است. کارشناس دپارتمان مربوطه بعد از بررسی و رسیدگی پاسخ و نتیجه را به اطلاع شما خواهد رساند.

مرکز پیام

لیست مرکز پیام شامل تمامی پیام هایی ست که از طرف شرکت برای مشتری ارسال می شود.

دفتر تلفن

برای سهولت کار مشتریان دفتر تلفن آنلاین در پورتال طراحی شده است که می توانید مخاطبان خود را در آن درج کنید.

محصولات دات نرم افزار

از محصولات دات نرم افزار می توان به:

و ... اشاره کرد.

فروشگاه آنلاین دات نرم افزار

برای خرید نرم افزار انبار شرکت - انبار آنلاین - هم می توانید به آدرس فروشگاه دات نرم افزار مراجعه و بصورت آنلاین اقدام به خرید نمایید و در پورتال خود این محصول را مشاهده نمایید. در آینده محصولات بیشتری در این فروشگاه قرار می گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویدئو زیر به مدت 3:12 را مشاهده نمایید و یا با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)