برنامه ریزی زندگی خود را به این نرم افزار بسپارید
يكشنبه 05/اردیبهشت/1395 1982 تحلیل و بررسی

برنامه ریزی زندگی خود را به این نرم افزار بسپارید

گوگل نسخه جدید نرم افزار google calender را به گونه ای طراحی نموده که می تواند بهترین زمان برای فعالیت های روزانه شما را معرفی نمیاد.

گوگل نسخه جدید نرم افزار google calender را به گونه ای طراحی نموده که می تواند بهترین زمان برای فعالیت های روزانه شما را معرفی نمیاد.


گوگل علاوه بر اینکه قدرتمندترین و بزرگترین موتور جستجوی دنیا شناخته می شود، سرویس های دیگری را هم ارائه می کند که تقویم یکی از آن ها است. با بروزرسانی جدیدی که برای اپلیکیشن تقویم این شرکت عرضه شده، حالا امکان تنظیم خودکار برنامه های زمانبندی شده برای هر کاربر فراهم شده است..


گوگل برای نسخه اندروید و iOS تقویم خود یک برزورسانی جدید را منتشر کرده تا قابلیت های جدید را به آن اضافه کند. با تپ کردن روی آیکون + در سمت راست پایین این اپلیکیشن، از این پس می توانید اهداف روزانه مختلفی را بر اساس برنامه زمانبندی شده خود تنظیم کنید و بهتر از همه این ها، قابلیت تنظیم خودکار و تعیین بهترین زمان برای انجام این اهداف توسط تقویم یاد شده است.

اپلیکیشن مورد اشاره به قدری هوشمند است تا به صورت خودکار زمانبندی ها را مجددا تعیین کند و اگر هدفی با دیگر اهداف تداخل داشته آن را به زمان دیگری موکول خواهد کرد. البته طبیعتا، در صورتی که وقت انجام کاری را که برنامه ریزی کرده اید انجام دهید ندارید، می توانید آن را به تعویق بیاندازید.

گوگل همچنین اعلام کرده که با بروزرسانی جدیدی که در تقویم صورت گرفته، این ابزار می تواند زمان انجام کارهای مختلف شما را یاد گرفته و در دفعات بعدی بهترین زمان را به شما پیشنهاد دهد و حتی به صورت خودکار، برنامه روزانه شما را زمانبندی کند.

آپدیت مورد اشاره از امروز برای کاربران در دسترس است، اما اگر هنوز آن را دریافت نکرده اید، اطمینان داشته باشید نهایتا طی چند روز آینده می توانید تقویم گوگل خود را بروزرسانی کنید.

این تقویم هوشمند به کاربر اجازه می دهد تا برنامه ها وقرار های خود را بدون تداخل و در بهترین زمان خود تنظیم نماید.این قابلیت ساده کارکردهای فراوانی را ارایه می دهد. به عنوان مثال شما اعلام می کنید هفته ای دوبار به استخر می روید و سپس، تقویم هوشمند بهترین زمان برای دوبار استخر شما را پیدا می کند.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)