ثبت نام نمایشگاه الکامپ تهران 1402
شنبه 09/اردیبهشت/1402 440 دات وب

ثبت نام نمایشگاه الکامپ تهران 1402

برگزاری نمایشگاه الکامپ 1402

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران،

به اطلاع کلیه علاقمندان و متقاضیان مشارکت در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) می رساند که ثبت نام از امروز 9 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

الکامپ 1402 در تاریخ 4 تا 7 تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

مراجعه به سایت الکامپ

در این دوره از نمایشگاه مانند سنوات قبل، متقاضیان کمتر از هشتاد مترمربع فضای نمایشگاهی، بعد از ثبت نام، تایید مدارک و پس جانمایی غرفه توسط ستاد برگزاری در سایت الکامپ، 48 ساعت فرصت دارند تا با پرداخت هزینه های مرتبط، ثبت نام خود را قطعی کنند.

متقاضیان بالای هشتاد مترمربع نیز پس از ثبت نام در سایت الکامپ، به ترتیب اولویت زمانی ثبت نام، برای جانمایی دعوت خواهند شد و این گروه نیز پس از تعیین فضای غرفه، 48 ساعت مهلت خواهند داشت تا با تسویه حساب مالی، ثبت نام خود را قطعی نمایند.

متقاضیان سازمان ها و نهادهای دولتی نیز مانند بخش خصوصی می توانند با مراجعه به سایت الکامپ ثبت نام کنند. بدیهی است ثبت نام این گروه از متقاضیان نیز پس از تسویه حساب مالی قطعی خواهد شد.

18 اردیبهشت

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران، ثبت نام این دوره نمایشگاه الکامپ از روز شنبه 9 اردیبهشت ماه آغاز شده و تا روز 23 ماه جاری ادامه دارد. بر اساس اعلام ستاد اجرایی آن با استقبال مشارکت کنندگان روبرو شده است.

بر اساس این گزارش، ستاد نمایشگاه در اطلاعیه شماره 2 از همه متقاضیان حضور در بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) که در سامانه ثبت نام سایت رسمی الکامپ پیش ثبت نام خود را انجام داده اند، خواسته است تا پس از ورود به حساب کاربری در مرحله بارگذاری مدارک، نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

برای ورود به سایت نمایشگاه اینجا را کلیک کنید.

نمایشگاه الکامپ امسال با شعار آینده بهتر برای اقتصاد دیجیتال، از 4 تا 7 تیر ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران و با حضور با همه فعالان این صنعت برپا می شود.

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)