الکامپ 1400 لغو شد
سه شنبه 14/دی/1400 307 دات وب

الکامپ 1400 لغو شد

جدید ترین اخبار برگزاری نمایشگاه الکامپ

بر اساس اطلاعیه ی ستاد برگزاری نمایشگاه الکامپ، بیست و ششمین دوره از این رویداد بین المللی که قرار بود ۲۷ تا ۳۰ بهمن برگزار شود، بار دیگر به دلیل نگرانی های موجود بر سر شیوع سویه ی اومیکرون به تعویق افتاد. بدین ترتیب، به احتمال زیاد در زمان اندک مانده به پایان سال، شاهد برگزاری رویدادی با عنوان «الکامپ ۱۴۰۰» و رویکرد«آینده بهتر»نخواهیم بود و بیست و ششمین دوره ی این نمایشگاه بین المللی را در سال ۱۴۰۱ تجربه خواهیم کرد.

تاریخ جدید برگزاری

گفتنی است تاریخ جدید برگزاری از طریق سایت نمایشگاه الکامپ اعلام خواهد شد.​

تاریخچه الکامپ

الکامپ، در سال 1369 با نام نمایشگاه بین المللی کامپیوتر، برق، الکترونیک و ارتباطات در یک چادر بادی برگزار شد. و بعد از گذشت یک دهه، به تدریج مخابرات از نمایشگاه الکامپ جدا شد و نمایشگاهی مستقل با نام تلکام برگزار کرد و همچنین برق هم به صورت جدا نمایشگاه مخصوص به خود را برگزار کرد. و تنها در این نمایشگاه کامپیوتر و الکترونیک باقی ماندند. به همین دلیل نمایشگاه بعد از جدایی برق و مخابرات، با نام نمایشگاه بین المللی کامپیوتر و تجارت الکترونیک و نام اختصاصی الکامپ برگزار شد. و برگزار کننده آن تا سال 1379 شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی تهران بود و بعد از آن با مشارکت بخش خصوصی، چند سال برگزاری آن به بخش خصوصی داده شد و الان پنجمین سال است که سازمان نظام صنفی رایانه ای این نمایشگاه را برگزار می کند.

اصلی ترین هدف نمایشگاه تجاری الکامپ، گسترش توانایی و پتانسیل های بین المللی بازرگانی ایران و همچنین عرضه رقابت پذیری ایران در بازار جهانی می باشد. البته که تحقق پیوستن این هدف، مستلزم ارتقای سطح کیفی تولیدات و استفاده صحیح از تکنولوژی های جدید است.​

در نمایشگاه الکامپ چه چیز هایی ارائه می شود؟

در نمایشگاه الکامپ شاهد حضور گسترده شرکت های فن آوری اطلاعات و ارتباطات، استارتاپ ها، فریلنسر ها، عمده فروشان و عرضه کنندگان صنایع مربوطه، تولید کننده های محصولات الکترونیک، کامپیوتر و شرکت های خدمات کامپیوتری، متخصصین و علاقه مندان این حوزه هستیم.
جالب است بدانید الکامپ تنها برای عرضه کنندگان محصولات و خدمات نیست بلکه افراد عادی که کوچک ترین فعالیتی داشته اند نیز می توانند در این نمایشگاه شرکت کنند و برای بهبود عملکرد خود و راهبر فعالیت و کسب و کار جدید بحث و گفتگو کنند.

در این نمایشگاه آخرین دستاورد های این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاورد های این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید.

حضور در الکامپ چه فوایدی دارد؟

همانطور که گفتیم شرکت کننده های این نمایشگاه به دو گروه اصلی تقسیم می شوند. عده ای جهت عرضه محصولات و معرفی خدمات خود به مشتریان و عده ای دیگر برای استفاده مناسب از این خدمات و آشنایی بیشتر با تازه های دنیای فناوری در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.
همچنین افراد می توانند با بحث و گفتگو بهترین راه حل ممکن را برای ارائه خدمات پیدا کنند و با توجه به تمایلات مشتری ها، مسیر بهبود ارائه خدمات را بیابند. الکامپ به علاقه مندان و فعالان این حوزه، فرصت آشنایی بیشتر با جدیدترین دستاورد های سخت افزاری و نرم افزاری را می دهد.

محل برگزاری نمایشگاه

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در 9 سالن

آدرس:تهران - بزرگراه چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

برگزارکننده ها:سازمان نظام صنفی رایانه ای تهران وشرکت راهکار تجارت مدیریت کوشا

پارکینگ

در نمایشگاه بین المللی تهران از سه پارکینگ بزرگ می توانید استفاده کنید :

  • پارکینگ جنوبی – ورودی از خیابان سئول – خیابان نمایشگاه – روبروی مجموعه ورزشی انقلاب
  • پارکینگ شمالی (طبقاتی) ورودی از خیابان ولنجک
  • پارکینگ جنوب غربی – ورودی از خیابان سئول – ابتدای خیابان نمایشگاه

دسترسی به نمایشگاه

  • ​​فرودگاه:

از تاکسی های مجاز که با رنگ زرد و یا سبز مشخص شده اند استفاده کنید تا به نمایشگاه برسید.
فاصله زمانی از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تا نمایشگاه حداقل 1.5 ساعت می باشد.
فاصله زمانی از فرودگاه بین المللی مهرآباد تا نمایشگاه حداقل 45 دقیقه می باشد.
هزینه سفر از فرودگاه ها براساس تعرفه های شرکت های تاکسیرانی مجاز می باشد. لطفا قبلا سوال نمایید.​

  • مترو:

از خط یک مترو تهران می توانید استفاده کنید ودر ایستگاه های حقانی و یا تجریش از قطار پیاده شوید و ادامه مسیر را با تاکسی طی نمایید.

  • اتوبوس (BRT):

خط 4 اتوبوس تندرو را سوار شوید و در ایستگاه نمایشگاه از اتوبوس پیاده شوید.
خط 1 اتوبوس تندرو را سوار شوید در پایانه شهید افشار از اتوبوس پیاده شوید و دوباره سوار خط 4 شده ودر ایستگاه نمایشگاه از اتوبوس پیاده شوید.

  • اتومبیل شخصی:

حتی الامکان از اتومبیل شخص خود برای آمدن به نمایشگاه استفاده نکنید.
در صورت استفاده از اتومبیل شخصی از پارکینگ های نمایشگاه استفاده کنید و از پارک در معابر عمومی جدا خودداری کنید​.

  • تاکسی:

ازهر نقطه شهر به مقصد نمایشگاه می توانید از تاکسی های مجاز که به رنگ زرد و یا سبز مشخص شده اند استفاده کنید.

رستوران در نمایشگاه الکامپ

  • رستوران بزرگ نمایشگاهواقع در شمال سالن ​A40
  • رستوران تپه سبز واقع درروبروی سالن 31
  • فست فود بزرگ نمایشگاه
  • رستوران شماره 10 و 11​​​جنب سالن 10 و11
  • از بوفه های مجاز در فضای باز نیز می توانید استفاده کنید.

مسجد در نمایشگاه الکامپ

مسجد حضرت ابراهیم در ضلع جنوب غربی میدان اصلی(استخر) نمایشگاه جنب سالن های 6 و 27 آماده ارائه به بازدیدکنندگان و مشارکت کنندگان می باشد.

شماره های تماس

  • 09925219735
  • 09925219732
  • 09199013191
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)