طراحی وب سایت شرکتی و مشاغل

یکی از عادت های جدید و جا افتاده مخاطبان در حوزه فضای مجازی، سرچ کردن در گوگل است. هر شخصی نیاز خود را در گوگل جستجو می کند و از طریق سایت،‌ آگهی، تبلیغات به آن می رسد. این یعنی حضور شما در این دنیای پهناور لازم است. هر چه فعالیت مستمر و کامل تری داشته باشید زودتر به مخاطبان معرفی خواهید شد. در مقایسه با هزینه تبلیغات دیگر مانند: تلویزیون، بیلبورد و... هزینه طراحی سایت شرکتی در دراز مدت بسیار به صرفه تر خواهد بود. بنابراین هزینه وب سایت شرکتی به عنوان ابزاری قوی جهت تبلیغ همیشگی و در دسترس همگان بودن آن، بسیار مقرون به صرفه می باشد. امروزه شرکت های زیادی وب سایت دارند. عدم فعالیت شرکت شما در این زمینه، سبب می شود که مشتریان بالقوه خود را از دست بدهید. فارغ از فعالیت حقیقی برخی از شرکت ها محصولات، خدمات فروش و پس از فروش خود را در وب سایت خود ارائه می دهند. بطور کلی معرفی شرکت و راه ارتباطی شما از طریق گوگل به مخاطب خود بسیار موثر است.
در سایت خود بهتر است خیلی ساده و سریع کاربر را به هدفش برسانید. در طراحی گرافیکی سایت خود از هویت سازمانی شرکت استفاده کنید. و در نهایت سعی کنید سایت را حداقل با تغییر اسلاید شو یا بنر ها به روز نگه دارید.

بروزرسانی وب سایت

علاوه بر این برای پیشبرد بخش محتوا و همچنین کسب سئو مناسب در حوزه تخصصی خود می توانید امکان بلاگ را تهیه کنید. گزارشات جدید ترین خدمات، جدید ترین محصول، پرفروش ها، تحویل پروژه ها در بستر بلاگ بسیار کارآمد است. چرا که کاملا اختصاصی در زمینه کسب و کار شما است. یکی از راه هایی که برای رسیدن به رتبه مناسب در گوگل و در معرض دید مخاطبان خود بودن دارید، همین مقاله نویسی، محتوا نویسی و بلاگ است.
همچنین می توانید درباره سئو، تولید محتوا، UIUX، طراحی گرافیک نیز بصورت مجزا مطالعه کنید.
Customsoftware
انواع کسب و کارها دسته بندی انواع سایت ها هستند! به تعداد مشاغل می توان طراحی سایت ویژه ای با امکانات لازم برای آن طراحی کرد. پس دنبال طراحی سایت برای شغل لوازم یدکی، کار چندان مناسبی نیست. چیزی که در این میان ثابت است، بستری است که شما از آن بهره می گیرید. در واقع یک شرکت برنامه نویسی و طراحی می تواند نیاز شما را برطرف کند، حتی اگر تا به حال برای شرکت هم صنف شما نمونه ای نداشته باشد. تحلیل و بررسی داده ها قبل از شروع کار لازمه ی طراحی سایت و برنامه نویسی است، در نتیجه اگر نمونه ای هم پیدا کرده اید حتما نیازهای خود را در آن پیدا کرده و یا به آن اضافه کنید. بهتر است تمام وجوه را بررسی کنید.

پورتال مدیر سایت

امکاناتی که مربوط به اپراتور سایت و مدیریت هر بخش از سایت بصورت داینامیک می باشد در این دسته قرار گرفته است. هر کدام می تواند بصورت استاتیک توسط طراح سایت یا بصورت مدیریتی (داینامیک) توسط اپراتور انجام شود. مزیت مدیریتی کردن بخش های سایت هزینه کمتر و مستقل بودن سایت از طراح برنامه نویس است.
امکانات مدیریت
ردیف عنوان ماژول اهمیت
1 تعریف سطح دسترسی برای کاربران به بخش های مختلف
2 مدیریت بنرها و اسلایدشو با درج تعداد نامحدود و امکان اتصال به صفحات دلخواه
3 مدیریت گالری عکس و ویدئو ها
4 دریافت فرم پرسشنامه
5 دریافت فرم استخدام
6 دریافت فرم مشاوره
7 دریافت فرم تماس با ما
8 ارسال پیامک و پست الکترونیک (خبرنامه)
9 تغییرات متن و عکس های صفحات داخلی (درباره ما، قوانین و مقررات، پرسش های متداول، معرفی محصول و ...)
10 دسترسی بلاگ

بلاگ یا مقاله

محتوای متنی در گوگل یکی از مهمترین بخش ها برای رتبه گرفتن است که نیازمند بستری است که بتوانید در آن مقاله ها و عکس خود را درج کنید. به این بستر بلاگ می گویند. امکانات آن به درج سریع تر و کامل تر برای سئو در گوگل کمک می کند.
بلاگ یا مقاله
ردیف عنوان ماژول اهمیت
1 ویرایشگر حرفه ای متن به زبان فارسی
2 امکان ایجاد و انتشار نامحدود مطالب
3 دسته بندی مطالب با قابلیت ایجاد شاخه ها و زیر دسته ها
4 برچسب گذاری (ایجاد تگ) جهت ارتباط بهتر میان مطالب
5 اضافه کردن فایل های چندرسانه ای شامل، تصویر، ویدئو و فایل صوتی
6 اضافه کردن تصویر شاخص جهت نمایش در لیست مقالات و اخبار
7 زمان بندی مطالب جهت انتشار در تاریخ های تعیین شده
8 مدیریت نظرات و پاسخ دهی به آن ها

وب سایت شرکتی

وب سایت شرکتی نماینده سطح پرستیژ شرکت شماست. در طراحی سایت شرکتی باید از بهترین گرافیک و تکنولوژی استفاده شود تا علاوه بر سرعت بالا طراحی چشم نواز و متفاوتی را به نمایش بگذارد. سایت شرکتی خوب باید نکات مثبت شرکت شما را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد.
امکانات گزارش گیری
ردیف عنوان ماژول اهمیت
1 تعداد بازدید هر صفحه و مطالب
2 بهینه سازی جهت موتورهای جستجو (SEO)
3 نمایش نظرات در سایت پس از تایید مدیریت
4 تعداد خرید
5 اطلاعات کارکنان و چارت سازمانی (درباره ما)
6 ارسال شکایت و پیگیری
7 تماس با ما
8 فرم دریافت مشاوره
9 آگهی های بازرگانی
10 نظرسنجی
11 پشتیبانی آنلاین
12 درخواست همکاری یا استخدام
13 سفارش و پرداخت آنلاین
14 موتور جستجوی داخلی
15 دو یا چند زبانه بودن
16 افزودن نقشه گوگل
17 خروجی PDF صفحات استفاده از تکنولوژی Ajax
18 سیستم اطلاع رسانی آب و هوا
19 امکان اشتراک گذاری محصولات در شبکه های اجتماعی
20 صفحات متعدد (درباره ما، قوانین و مقررات، پرسش های متداول، معرفی محصول و ...)
21 گالری عکس و ویدئو

امکانات نرم افزار رزواسیون

این نرم افزار یک نرم افزار رزرواسیون تجهیزات عکاسی و فیلم برداری است ولی برای اصنافی که خدمات کرایه هستند هم مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید این سیستم را در سایت فروشگاهی خود قرار دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی این لینک کلیک کنید.
امکانات رزرواسیون
ردیف عنوان ماژول اهمیت
1 مدیریت تجهیزات و اضافه کردن کالا
2 اضافه کردن مشتری و لیست پرداخت ها
3 رزرو آنلاین کالا توسط اپراتور و سایت
4 فاکتور و برگه تحویل کالا
5 ایجاد رزرو جدید اپراتور تصویر بردار
6 ثبت کد تخفیف
7 مدیریت حساب ها
8 گزارش پرداخت های نقدی
9 گزارش چک های مشتریان
10 مدیریت هزینه ها
11 سرمایه نقدی
12 سرمایه غیر نقدی
13 صورت مالی
14 اطلاعات پرسنل
15 مرخصی پرسنل
16 پرداخت حقوق
17 پرداخت حق بیمه
18 اطلاعات دفاتر

امکانات نرم افزار نوبت دهی درمانگاه

این نرم افزار که بصورت آنلاین کار می کند همواره زمان های پزشکان شما مدیریت شده و نوبت ها از قبل توسط مراجعه کنندگان بصورت اینترنتی خریداری می شود. لیست امکانات آن شامل موارد ذیل است. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی این لینک کلیک کنید.
نوبت دهی درمونگاه
ردیف عنوان ماژول اهمیت
1 رزرو نوبت آنلاین و پرداخت از گیت بانکی
2 مدیریت پزشکان
3 دسته بندی تخصص ها
4 ثبت پزشک جدید و روز های حضور
5 مدیریت رزرو های بیمار بر اساس تاریخ و تخصص
6 ایجاد نوبت جدید
7 مشاهده نوبت ها
8 تعریف انواع بیمه
9 مشاهده همه تراکنش ها و رزرو ها
10 جستجو بر اساس کد پیگیری بیمار

چرا ما؟

در شرکت دات نرم افزار بستر های مناسب برای کسب و کارها، سایت های شرکتی، نرم افزار های متصل به سایت و نرم افزارهای سفارشی آنلاین است. همچنین می توانید خدمات مکمل این موارد مانند طراحی گرافیک، تولید محتوا، سئو، UI UX را نیز دریافت کنید.
ما برای مشاوره و پشتیبانی در انتخاب خدمات طراحی سایت های شرکتی و طراحی سایت های مشاغل همراه شما هستیم تا خدمتی مناسب، کارا و دلخواه شما ساخته شود.
شماره تماس بخش طراحی سایت اختصاصی ویژه کسب و کارها 02188430578

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون وب سایت های شرکتی

ابتدا دامنه مورد نظر خود را تهیه می کنید. دات نرم افزار در این مسیر همراه شماست. سپس محتوای متنی، عکس و دسته بندی ها و هر آنچه نیاز دارید در سایت خود قرار دهید بصورت فایل تایپ شده در اختیار ما قرار می دهید. در مرحله بعدی قالب های مناسب شما پیشنهاد می شود و بعد از انتخاب آن به طراحی و پیاده سازی می پردازیم.
انتخاب زبان برنامه نویسی و شروع یک روند با شماست. اما در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد. درسته که هزینه راه اندازی و سرعت این سایت ها بالاست. اما دسته بندی محتوا و معرفی شرکت شما، معرفی خدمات یا محصول از جانب شما تهیه می شوند. مساله اصلی، گسترش و بهبود سایت شما بعد از راه اندازی است. ماژول های ورد پرسی محدودیت هایی در مراحل پیشرفته دارند و نیاز دارید از برنامه نویس کمک بگیرید. در نهایت به استراتژی و نیاز شما بستگی دارد.
نوع معرفی شرکت و تعداد صفحات، محتوا و امکانات متفاوتی که می توانید انتخاب کنید هزینه نهایی سایت شما را مشخص می کند.
بله، امکان مرحله ای کردن پروژه وجود دارد اما نکته ای که باید رعایت کنید این است که همه نیاز خود را مطرح، برنامه ریزی و تصور کنید. برنامه نویس و تیم تحلیل باید آینده سایت را پیش بینی کرده تا امکان پیشرفت پایه ریزی شود.
سابقه و امتیازی که هر سایت در گوگل می گیرد بسیار ارزشمند است، به همین دلیل ساخت دوباره سایت جدید را مکررا پیشنهاد نمی کنیم. چرا که بهتر است تا حد ممکن بهبود دهیم و داشته ها را حفظ کنیم.
بسته به حجم محتوا و نیاز شما حجم هاست نیز متفاوت خواهد بود.
به زبان ساده، دامنه Domain آدرس سایت شما خواهد شد. و هاست فضایی که شما محتوای خود را داخل آن نگهداری می کنید. خرید آن معمولا بصورت سالیانه بوده و تمدید می شود.
بله، اما نیاز داریم طی جلساتی از کسب و کار شما بپرسیم و نیاز و خواسته شما را بدانیم. باید توجه کنید که عکاسی و محتوای خوب، واقعی و بی همتا در جذب مخاطب و اعتماد او به شما بسیار تاثیرگذار است. هزینه درج محتوا نیز به حجم و نوع آن بستگی دارد.
بله، از طریق پنل مدیریت می توانید تغییرات را انجام دهید. آموزش لازم برای چگونگی استفاده از پنل را در زمان تحویل به شما ارائه خواهیم داد.

در بلاگ دات نرم افزار بیشتر دربارۀ طراحی سایت شرکتی بخوانید

برای مطالعه مقالات بیشتر در این حوزه بر روی دکمه زیر کلیک نمایید.