نرم افزار خرید و تدارکات

نرم افزار خرید و تدارکات را با نام های متفاوتی از جمله، نرم افزار برنامه ریزی خرید، نرم افزار درخواست از انبار، نرم افزار درخواست کالا و ... می شناسند. این نرم افزار کمک می کند تا مراحل تایید و بازرسی هر درخواست، توسط بخش مربوطه بصورت مکتوب و همچنین آنلاین انجام شود. نرم افزار درخواست یا خرید و تدارکات که یکی از محصولات انبار آنلاین است، محدودیتی در ایجاد دپارتمان (مراحل تایید)، ایجاد کاربر، درخواست کننده و کالا ندارد. آنلاین بودن این سیستم درخواست نیز از مزیت های آن بشمار می رود چرا که در کسب و کارهایی مانند پیمانکاری یا پروژه محور، نیازمند دسترسی دائمی به نرم افزار است. دسترسی از هر شهری برای درخواست به دفتر مرکزی و چک کردن انبار و موجودی کالا تنها با سیستم های آنلاین امکان پذیر است.
بعد از ثبت درخواست توسط درخواست کننده، مراحل فرم درخواست در درختواره قابل مشاهده است. هر کاربری که در دپارتمان است می تواند دسترسی مالی و ویرایش توضیحات را داشته باشد. سابقه تغییرات در توضیحات کالا و توضیحات فرم درخواست نیز قابل مشاهده اند. امکان ضمیمه کردن فایل برای درخواست مهیا بوده و می توانید بخش مالی را نیز به دپارتمان مالی تخصیص دهید.
اعلام درخواست جدید به کاربر هر دپارتمان با پیامک صورت می گیرد.
بعد از بررسی های هر بخش، انباردار می تواند کالا ها را به انبار پروژه مورد نظر ورود دهد.

کسب و کارهایی که به نرم افزار خرید و تدارکات اعتماد کرده اند

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار خرید و تدارکات

خرید و تدارکات، نرم افزار مدیریت درخواست کالا است که برای خرید و سفارش کالا به مامور خرید مناسب است. امکان سفارشی کردن این بخش ها نیز وجود دارد.
امکانات مدیریت
ردیف عنوان ماژول
1 تعریف بدون محدودیت در دپارتمان
2 تخصیص کاربر به دپارتمان
3 تخصیص کاربر به پروژه
4 ثبت بارکد در صورت موجود بودن کالا
5 تخصیص مالی به دپارتمان
6 آپلود فایل در هر مرحله
7 ذخیره سابقه ویرایش تعداد کالا، فایل و توضیحات
8 ارسال پیامک جهت درخواست جدید
9 مشاهده مرحله فعلی درخواست توسط درخواست کننده
10 امکان انتخاب پروژه مد نظر توسط درخواست کننده
11 امکان جستجو از کالاهای موجود در انبار
12 ثبت تاریخ و زمان درخواست و تایید ها در هر مرحله

جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-86024604

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون نرم افزار خرید و تدارکات

شما می توانید نرم افزار خرید و تدارکات را بصورت پلن های یک ماهه (جهت تست)، سه و شش ماهه و یکساله تهیه کنید.
بله، دمو رایگان را از طریق سایت انبار آنلاین تهیه کرده و با محیط آن آشنا شوید. ویدئو های آموزشی نیز در بخش پایگاه دانش همواره در دسترس شماست.
محدودیتی در ایجاد دپارتمان و مراحل تایید ندارید.
اگر در نرم افزار لاگین شوید، در آلارم ها مشاهده خواهید کرد. همچنین با اتصال پنل پیامکی مد نظرتان می توانید به هر بخش در هنگام دریافت درخواست، پیامک دهید.
این محصول بصورت آنلاین ارایه می شود و با دامنه ای اختصاصی (که خود شما انتخاب کرده اید) می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.