مجله مداد آنلاین

  • پروژه:مجله مداد آنلاین
  • دسته بندی ها:طراحی سایت
  • سال اجرا:1397
  • لینک:http://www.medadonline.ir
  • به اشتراک بگذارید :

شرح پروژه

همانطور که میدونید پیشرفت و نفوذ اینترنت در کل کشور رو به گسترش است و امروزه تمام افراد جامعه ، بخصوص نوجوانان و حتی کودکان درگیر فضای مجازی شده اند. دغدغه ی اینترنتی پاک با محتوای فاخر و شایسته در بستر شبکه ملی اطلاعات ، ما رو بر آن داشت که فکری کنیم.

ما برای ساماندهی فضای مجازی و ایجاد بستری ایمن برای کودکان ، نوجوانان و بطور کل دانش آموزان میهن عزیزمان به فکر راه اندازی مداد آنلاین شدیم و تیم خودمون رو از افرادی خبره در زمینه های روانشناسی ، گرافیک ، کارشناس فناوری اطلاعات ، مشاور تغذیه ، کارشناس مذهبی و ... تشکیل دادیم.

صفحه اصلی

مداد آنلاین حاصل کار گروهی بین جمعی از دوستان دهه های 50 ، 60 ، 70 و 80 می باشد . اولویت ما جمع آوری مطالبی ناب و دسته اول است و در نظر داریم ، برترین مجله الکترونیکی دانش آموز را محقق سازیم تا راهکاری جامع برای آینده سازان مملکتمان باشد و شعار اینترنت پاک – محتوای فاخر را محقق سازد.

مداد آنلاین، مجله الکترونیکی نوجوان است. همانطور که می دانید پیشرفت و نفوذ اینترنت در کل کشور رو به گسترش است و امروزه تمام افراد جامعه، بخصوص نوجوانان و حتی کودکان درگیر فضای مجازی شده اند. دغدغه ی اینترنتی پاک با محتوای فاخر و شایسته در بستر شبکه ملی اطلاعات، ما را بر آن داشت که فکری کنیم.

مدادآنلاین برای ساماندهی فضای مجازی و ایجاد بستری ایمن برای کودکان، نوجوانان و بطور کل دانش آموزان میهن عزیزمان به فکر راه اندازی مداد آنلاین شدیم و تیم خودمون رو از افرادی خبره در زمینه های روانشناسی، طراحی گرافیک، عکاسی، کارشناس فناوری اطلاعات و برنامه نویسی، مشاور تغذیه، کارشناس مذهبی و ... تشکیل دادیم.

مداد آنلاین حاصل کار گروهی بین جمعی از دوستان دهه های 50 ، 60 ، 70 و 80 می باشد. اولویت ما جمع آوری مطالبی ناب و دسته اول است و در نظر داریم، مجله الکترونیکی نوجوان را محقق سازیم تا راهکاری جامع برای آینده سازان مملکتمان باشد و شعار اینترنت پاک-محتوای فاخر را محقق سازد. مداد آنلاین دومین سرویس آنلاین شرکت دات نرم افزار می باشد.

امکانات مداد آنلاین شامل: دسته بندی مطالب تخصصی شامل: روانشناسی، سلامت، تحصیلی، فرهنگ و هنر، آموزش، تگ های مرتبط مثل: ویدئو آموزشی، گالری تصاویر، کجا بریم؟، امکان درج ویدئو، تعریف تیم نویسنده و اطلاعات شخصی آن ها و سطح دسترسی هر کاربر، عضویت در خبر نامه و امکان ارسال ایمیل گروهی (ایمیل مارکتینگ)، امکان جستجو پیشرفته در عناوین و متن ها، معرفی محبوب ترین مطالب هفته و ماه، پربازدید ترین ها، امکان ویژه کردن مطالب، بخش تبلیغات و رپورتاژ آگهی، ذخیره یا wish list برای کاربران، آمار بازدید، امکان درج نظر، فرم تماس با ما، پنل درج مطالب با کاربری آسان، ارسال سوژه به سایت، نسخه RSS، اخبار و بعلاوه مداد با موضوعات مرتبط با شرکت می باشد.

برای افزایش امکانات می توان ارسال از طریق واتس اپ یا تلگرام، لایک کردن یا امتیازدهی با ستاره، نظر سنجی، نویسنده شوید، فروش محصول مرتبط با مقاله، معرفی فروشندگان، امکان کوک کردن مطلب برای هفته های آتی، تاییدیه سردبیر قبل از انتشار، پیش نویس مطالب، لینک های مرتبط میان مقاله ها بصورت اتومات، میانبر هایی برای موارد html برای یکدست شده آن در همه مقاله ها، کلمات کلیدی و خلاصه مطلب یا لید، اصلاحات ویراستاری مانند ی، ها، غلط های دیکته ای رایج بصورت اتومات، دریافت فایل pdf مقاله و یا مجله چاپی را اضافه کرد.

برای درآمد زایی از طریق سایت های محتوایی می توان به جایگاه های بنری استاندارد display ad یا Banner ad، رپورتاژ آگهی Publireportage، تبلیغات کلیکی Pay Per Click، مشارکت در افیلیت مارکتینگ Affiliate Marketingاشاره کرد.

برند های مشابه فعال و پیشرو در این زمینه سایت های خبری، ورزش سه 3، زومجی، دیجیاتو، زومیت، چطور، مدوپیا هستند.

همچنین فروشگاه های اینترنتی و برند های مطرح بعد از شکل گرفتن برند خود اقدام به ساخت مجله و راه اندازی بلاگ حرفه ای می کنند تا علاوه بر موثر بودن در سئو، بستر تبلیغات خود را فراهم و گسترده تر کنند. برند هایی مانند کاله، دیجی کالا، دیجی استایل با عنوان های دیجی مگ، کتاب کاله، دیجی استایل مگ فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده اند.

صفحه درباره ما

جمع آوری نویسندگان با تخصص هایی مانند: مترجم، ویراستار، درج کننده، html کار، متخصص سئو و متخصص علمی در کنار همه این امکانات شروع کسب و کار محتوایی خواهد بود.