رزرواسیون تجهیزات سینمایی یاسین

شرح پروژه

رسانه یاسین از سال 1396 با هدف تامین تجهیزات سینمایی و پشتیبانی فنی پروژه های ویدئویی راه اندازی شده و در حال حاضر یکی از قوی ترین و پر تراکنش ترین مجموعه ها در حوزه اجاره تجهیزات می باشد.

پس از راه اندازی نخستین نرم افزار آنلاین رزرواسیون برای مرکز تجهیزات سینمایی آرا در شرکت، این بار مجموعه رسانه یاسین و آقای سهرابی مدیریت محترم این مجموعه با اعتمادی که داشته اند، راه اندازی وب سایت و نرم افزار رزرواسیون تجهیزات سینمایی خود را به ما سپرده اند. رسانه یاسین از سال 1396 با هدف تامین تجهیزات سینمایی و پشتیبانی فنی پروژه های ویدئویی راه اندازی شده و در حال حاضر یکی از قوی ترین و پر تراکنش ترین مجموعه ها در حوزه اجاره تجهیزات می باشد. سایت رسانه یاسین امکان رزرو آنلاین تجهیزات توسط خود کاربران را راه اندازی نموده است.

اگر آتلیه دار هستید و یا به تجهیزات سینمایی حرفه ای احتیاج دارید، حتما با این مجموعه در تماس باشید.

رسانه یاسین، مرکز اجاره تجهیزات سینمایی است. اجاره دوربین های عکاسی، دوربین فیلمبرداری، کرین، ازمو، نور، هلیشات و اپراتور، سه پایه، رم، باتری، میکروفون، LED و هر وسیله مرتبط با این رشته در رسانه یاسین انجام می شود. برای سیستمی شدن روند اجاره دادن، تحویل کالا، چک کردن سلامت، موجودی، رزرو و پرداخت ها می توان از سامانه تحت وب بهره گرفت. سایت فعلی معرفی محصولات موجود و همچنین درخواست رزرو آنلاین را داراست. بلاگ نیز برای درج محتوا و مقاله در نظر گرفته شده است.

از آنجایی که تعداد محصولات در این شغل بالا بوده و افراد متفاوتی برای دریافت و تحویل وسیله مراجعه می کنند، پیگیری، رصد و پیش بینی زمان خالی برای آن ها بسیار سخت خواهد بود. روند دریافت کالا به این صورت است: درخواست کننده وسیله ها را انتخاب و تاریخ و روز آن را مشخص می کند. اپراتور باید موجودیت کالا را بررسی و بداند این کالا در آن تاریخ به دفتر رسیده است. علاوه بر این وقتی دو نفر در شیفت های مختلف به این کار مشغولند در ذهن خود اطلاعی از رفت و آمد ها نداشته و ممکن است به خطا وقتی تنظیم کنند. برای جلوگیری از مشکلاتی این چنینی در سامانه، موجودی لحظه ای کالا و همچنین مسیر رفت و آمد های هر کالا قابل پیگیری است. و با نگاه کلی روزانه و دقیقه ای هر کاربر از انبار خود خبر دارد.

محاسبه درصد پرداختی برای رزرو در ابتدای کار کمک می کند تا شخص مورد نظر به زمان رزرو خود متعهد تر باشد. می توان بعد از رزرو پیامکی مبنی بر زمان تحویل و ساعات کاری برای او فرستاد. اگر به هر دلیلی دفتر تعطیل یا تاخیر در بازگشایی داشته باشد، می توان به مشتریانی که زمان تحویلشان است پیامک اطلاع رسانی ارسال کرد.

تشویق برای رزرو کالا ها در زمان پیک استفاده مانند اعیاد یا تعطیلات از دیگر مزایای سیستم پیامکی است.
علاوه بر مدیریت مشتریان می توان مدیریت مالی، مدیریت کارمندان رسانه یاسین و کالا های در دست تعمیر را در سامانه در نظر گرفت.

نرم افزار

مدیریت کارمندان مثلا: حقوق کارمندان، درخواست مرخصی، زمان و ساعت حضور، مشتریانی که با ایشان در ارتباط بوده اند، فیلمبردار و عکاس، تدوینگر، پروژه ها و ...

مدیریت مالی مثلا: هزینه های دفتر یاسین، هزینه های تعمیرات تجهیزات، حقوق و دستمزد، چک های پرداخت نشده مشتریان و ...

نرم افزار

رصد کالاهای تعمیراتی یعنی کدام کالا، چه زمانی به چه کسی سپرده شده، آیا ایراد مشخص بوده، مشکلش کجاست، مشخصات ظاهری و قطعات وابسته همراه آن چه چیز هایی بوده است، هزینه ای برای آن پرداخت شده است یا خیر...

در نهایت یک سایت و سامانه پیوسته خوب زمانی شکل می گیرد که مدیریت در کمترین زمان ممکن از روند کار با خبر شده و بر آن نظارت دایم داشته باشد. برای این کار لازم است تمامی روند فکر شده و احتمالات آن پیش بینی شود. سایت رسانه یاسین قابلیت بزرگ تر شدن را داشته اما در ادامه کار تلاش خود را متوقف کرده اند.

موارد فراتر از اجاره کالا می توان به استخدام ساعتی فیلمبردار، عکاس، مدل، ادیتور عکس و تدوینگر اشاره کرد. به صورتی که در سامانه احراز هویت شده و تایید صلاحیت در زمینه کاری خود بگیرند و بعد از ملاقات جزوی از گروه شوند تا در موارد مورد نیاز از طرف مشتریان بعنوان نیروی پروژه ای انتخاب شوند. به عبارتی نیروی کار تایید شده نیز در کنار امکانات موجود است.

برگزاری کلاس های آموزشی کار با دوربین و تجهیزات، کلاس های فیلمبرداری و عکاسی، ادیت عکس و تدوین از ایده های دیگر برای گسترش فعالیت یک شرکت اجاره دوربین است. این کار را می توان با همکاری موسسات آموزشی نیز پیاده کرد.

امکان موجود درج مقاله را می توان برای معرفی محصولات جدید در حوزه دوربین های دیجیتال، فیلمبرداری های مدرن و تکنیک ها استفاده کرد. تا منبعی برای هنرمندان این حوزه باشد. مجله ای الکترونیک که به روز ترین تجهیزات را در کنار آموزش استفاده در اختیار مخاطبین خود قرار می دهد.