جعبه طلای ایران

  • پروژه:جعبه طلای ایران
  • دسته بندی ها:طراحی سایت
  • سال اجرا:1397
  • لینک:http://www.jabehtalayeiran.demo360.ir
  • به اشتراک بگذارید :

شرح پروژه

معرفی و حضور شرکت های تولید کننده برای ارایه محصولات و خدمات از ضرورت های کسب و کاری امروز شده است. جعبه طلای پرشین تولید کننده جعبه های طلا، باکس های هدیه و جعبه های لوکس، هارد باکس، جعبه سرویس، جعبه ساعت، جعبه نیم ست، جعبه النگویی، جعبه گوشواره، جعبه مدالی، جعبه دستبندی، جعبه جواهرات، جعبه زیورآلات، جعبه انگشتر، جعبه گردنبد و جعبه سکه است.

کالا های ارزشمند در یک بسته بندی و جعبه با کیفیت طبیعتا از ارزش معنوی و چه بسا مادی فوق العاده بیشتری برخوردار خواهند شد و نشان دهنده ی اهمیت تولید کننده یا فروشنده به محصول خود خواهد بود. جدای از کارایی جعبه جواهرات به عنوان نگه دارنده انواع زیورآلات و ساعت؛ جنبه دکوراتیو این وسیله به خصوص برای قرار گرفتن در جلوی آینه کنسول اتاق خواب نیز به اهمیت آن می افزاید.

صفحه اصلی

همانطور که جواهرات یک خانم نشان دهنده سلیقه و ظرافت طبع اوست، شکل و شمایل جعبه ای که برای نگهداری جواهرات نیز انتخاب می کند به نوعی ذوق و هنر او را نشان می دهد.

جعبه جواهرات می تواند بر اساس کاربردی که دارد، دسته بندی شود؛ از جای ساعت گرفته تا جعبه های کوچکی که برای نگه داری یک انگشتر ساخته می شوند. متریال و مواد استفاده شده در ساخت جعبه جواهرات می تواند از چوب، پلی استر، پارچه، سرامیک و یا فلز باشد. انتخاب جعبه جواهراتی که از نظر جنس و بافت هماهنگ با دکوراسیون اتاق خواب باشد، می تواند به جلوه دادن به فضا کمک کند.

صفحه محصولات

جعبه های جواهرات می تواند در ابعاد مختلف ساخته شود. بعضی از آن ها برای نگه داشتن تنها یک زیورآلات مثل انگشتر یا گوشواره در نظر گرفته می شوند. بعضی دیگر از جاجواهراتی ها نیز گنجایش تعداد بیشتری زیورآلات را دارند. جعبه جواهراتی وجود دارد که چند طبقه می باشند و از قسمت های مختلفی برای قرارگیری زیورآلات مختلف تشکیل شده اند. این نوع جعبه جواهرات مخصوص خانم هایی است که هر روز ست های متفاوتی را به خود آویزان می کنند و علاقه زیادی به زیورآلات دارند. شاید بتوانید ابعاد مورد نظر مخاطب خود را دریافت و در در نظر سنجی از آن ها سایز پرفروش خود را پیدا و تولید کنید.

جعبه جواهرات می تواند دارای قفل و کلید باشد تا مانند یک گاوصندوق کوچک، امنیت جواهرات را تأمین کند. هرچند که تعبیه قفل و کلید در یک جاجواهراتی بیشتر جنبه زینتی دارد.

جعبه جواهرات؛ گزینه مناسبی برای هدیه دادن

جعبه جواهرات می تواند یکی از بهترین هدیه هایی باشد که هر کسی در طول زندگی خود حداقل یک بار دریافت می کند. این موضوع در مورد خانم ها بیشتر صدق می کند. کمتر خانمی پیدا می شود، که اکسسوری نداشته باشد. لازم نیست جاجواهراتی برای خانمی که جواهرات خیلی گران قیمت دارد، خریداری شود. برای اینکار می توان ایده های جعبه و موارد استفاده آن را نشان داده و نیاز آفرینی کرد. مثلا جعبه چای و دمنوش، جعبه هدیه گل، جعبه کادو های ولنتاین و هر کادوی دیگر. برای اینکار می توانید همکاری تامین کنندگان دیگر را در صفحه این محصول داشته باشید.

صفحه محصولات

همه این موارد نشان از اهمیت این محصول دارد. عکس با کیفیت و با جزییات، معرفی جنس جعبه ها، رنگ بندی آن، سایز دقیق و نمایش آن در عکس ها، امکان مقایسه کالا ها، sort و ردیف کردن بر اساس قیمت و سایز، فیلتر ها بر اساس جنس جعبه (چوبی، مخکل، پلاستیک، مقوایی) از موارد اصلی برای ارائه این محصول می باشد.

البته باید توجه کرد که مخاطب این جعبه ها کسب و کارهایی مانند طلا فروشی ها، برندهای ساعت، عینک و مشاغلی این چنین است و کمتر مخاطب و مشتری شخصی خواهد داشت. اما از این نکته نیز نباید غافل شد که امروزه کسب و کارهای خانگی گسترش یافته و نیازمندی آن ها به جعبه برای بسته بندی کالاهای خود بیشتر از پیش است. در این حالت می توانید امکان تخفیف کالا بعد از تعداد مشخص را فعال کنید. مسیر سفارش و ارسال نیز می تواند این تخفیف اعمال شود.

همواره هدایای تبلیغاتی برای شرکت ها و سازمان ها نیز از مشتریان این محصول هستند. می توانید با دریافت اطلاعات از طریق فرم در هنگام سفارش از تماس های تلفنی و زمانبر جلوگیری کنید. همچنین فاکتور اتوماتیک رسمی در صورت نیاز صادر کنید.

می توان خدمات جانبی مرتبط را نیز در نظر گرفت. تا حتی برای یک عدد سفارش خرید شما پلاک طلایی اختصاصی با نام و متن دلخواه حکاکی گردد و در نهایت بر روی جعبه قرار گیرد. طراحی نام با فونت های مشخص و همینطور ابعاد و شکل پلاک می تواند توسط مشتری و بصورت آنلاین طراحی شود.