آرایشی زینوگرین

شرح پروژه

Zino Cream در سال 2009 تاسیس شد تا بسته های کرمی برای بهبود کیفیت سلامتی مصرف کنندگان محترم شرکت Zepter

Zino Cream در سال 2009 تاسیس شد تا بسته های کرمی برای بهبود کیفیت سلامتی مصرف کنندگان محترم شرکت Zepter در سوئیس، سوئد، فنلاند و نروژ تأسیس ارائه دهد. این شرکت به عنوان یک مرکز عمده بهداشت و درمان در اروپا است. با توجه به محصول و درمان آن، Zino Cream به عنوان کرم تغذیه ای در شمال اروپا نامگذاری شده است.

کرم های آلی زینو

کسب و کارها برای معرفی محصولات خود نیاز به بستری قابل دسترس دارند که امروزه سایت ها جای کاتالوگ های چاپی را گرفته اند. ممکن است شما برای فروش محصولات خود نیاز به سایت فروشگاهی نداشته باشید و هدف شما تنها نمایش محصولات و معرفی آن باشد. زینو یک سایت نمونه برای چنین ایده ای است. شرکت شما ممکن است خدماتی یا فروشنده محصول باشد. شما باید برای کسب اعتبار کافی و حضور در فضای پر بازدید وب و البته در دسترس بودن نام شرکت و خدمات خود وبسایتی طراحی کنید می تواند مقیاس بزرگی نداشته باشد اما نیاز شما را برطرف کند.

در زینو خرید آنلاین اتفاق نمی افتد اما همه مشخصات محصولات، عکس ها و راه های ارتباطی شرکت به راحتی در دسترس مخاطبان است. تعداد صفحات بیشتر به گستردگی سایت شما منجر خواهد شد. شما می توانید برای فروش محصولات جدید خود و نحوه استفاده آن به مشتریان ثبت نام شده ایمیل بزنید. یا پیامک انبوه بزنید. همچنین برای تست محصولات می توانید استند های خود را فرستاده و محصولات را سفارش بگیرید.