نرم افزار ابری مالیتور

نرم افزار مالی تور راهی برای اتصال به سامانه مودیان است. شما به کمک مالیتور صورتحساب های الکترونیکی خود را به سامانه مودیان ارسال خواهید کرد.
در این سیستم آنلاین می توانید بدون محدودیت مودی اضافه کنید و فاکتور های چند شخص یا شرکت را در یک سیستم ارسال کنید. برای ارسال صورتحساب به سامانه مودیان لازم است شناسه یکتا دریافت کنید.
مراحل کار در مالیتور برای ارسال صورتحساب الکترونیکی به شرح زیر است:
  1. ثبت مودی
  2. ثبت مشتری
  3. ایجاد صورتحساب
  4. ارسال به سامانه مودیان
شما می توانید از فاکتور های خود pdf و پرینت داشته باشید. علاوه بر این در صورت تمایل می توانید امضای دیجیتال به همراه مهر خود را در فاکتور قرار دهید و فاکتور کامل شده را برای مشتری ارسال کنید.

برای دانلود pdf دستورالعمل دریافت امضای الکترونیک تا دریافت شماره منحصر بفرد مالیاتی کلیک کنید.

ورود به مالیتور

کسب و کارهایی که به نرم افزار واسط سامانه مودیان اعتماد کرده اند

ویژگی های نرم افزار رابط سامانه مودیان

مالی تور، سامانه ای آسان و کارا برای ارسال صورتحساب الکترونیکی است. علاوه بر بسته های مقرون به صرفه می توان به ویژگی ها و برتری های این نرم افزار نسبت به سایر اشاره کرد.
امکانات مالیتور
ردیف ویژگی
1 محیط کاربر پسند و آسان
2 امکان ارسال تستی به سامانه مودیان
3 مشاوره جهت دریافت CSRو کلید خصوصی
4 ثبت بدون محدودیت مودی
5 ثبت مشتری بدون محدودیت
6 نگهداری صورتحساب ها
7 امکان تعیین شماره سریالی برای فروش و اصلاحی
8 اضافه کردن تصویر مهر و امضا به صورتحساب
9 ارسال پیامک به مشتری بعد از ارسال به سامانه مودیان
10 پرینت به همراه امضا و بدون امضا
11 خروجی pdf به همراه شناسه منحصر به فرد مالیاتی صورتحساب و جزییات پرداخت
12 QR جهت مشاهده الکترونیکی صورتحساب
13 پشتیبانی در ساعات اداری
14 ارسال رایگان صورتحساب به سامانه مودیان

جهت مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید

021-88430578

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات شما پیرامون نرم افزار مالیتور مودیان

بله. شما در مالیتور می توانید بصورت تستی صورتحساب های خود را ارسال و نحوه ارسال را تست کنید. علاوه بر این 10 فاکتور دارید که می توانید بصورت رایگان صورتحساب خود را بصورت واقعی ارسال کنید.
در واقع روش ارسال اهمیتی ندارد. هر راه و روشی که صورتحساب شما را به سامانه مودیان و کارپوشه شما وارد کند درست است. راه های ارسال صورتحساب الکترونیکی به سامانه مودیان:
  • شرکت های معتمد
  • نرم افزارهای مستقل
  • ماژول های سامانه مودیان در نرم افزارهای حسابداری
مالی تور نرم افزار تولید شده توسط شرکت دات نرم افزار است. نرم افزار تولید CSR نیز از محصولات مرتبط این حوزه است که بصورت رایگان قابل دسترس است.
خیر. شما می توانید بدون استفاده از نرم افزار حسابداری، در مالیتور صورتحساب های خود را ارسال کنید.
سامانه مودیان توسط سازمان مالیات ایجاد شده است اما راه ارسال صورتحساب را به شرکت های معتمد یا واسط سپرده شده است. در این میان راه هایی برای واسط ها قرار داده اند تا بتوانند نرم افزار مرتبط با آن را بسازند. سیستم آنلاین ارسال صورتحساب الکترونیکی، توسط شرکت های حسابداری و برنامه نویسی ساخته شده و در اختیار مودیان قرار می گیرد تا به کمک آن به سامانه مودیان متصل شوند.
در واقع شما از هر طریقی ارسال صورتحساب انجام دهید در کارپوشه خود مشاهده می کنید و فرقی نمی کند کدام راه را انتخاب می کنید.
خیر. در واقع ارایه این سرویس آنلاین با توجه به شرایط موجود بصورت رایگان امکان پذیر نیست. شرکت های معتمد، نرم افزارهای حسابداری و نرم افزارهای مستقل همگی هزینه ای برای شروع کار، خرید ماژول، خرید نرم افزار اصلی و یا ارسال صورتحساب در نظر گرفته اند. یعنی شما باید نرم افزار حسابداری داشته باشید تا بتوانید ماژول سامانه مودیان داشته باشید. یا هزینه ای درصدی از مبلغ فاکتور به شرکت معتمد بدهید تا برای شما فاکتورها را ارسال کنند. اما نکته ای که وجود دارد شما بسته به تعداد فاکتور خود و حجم ارسالی ها خود می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید که هزینه های آن متفاوت می باشد.

مقاله های نرم افزار مالیتور مودیان