فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین، سایت و نرم افزار مدیریت فروشگاه است. اگر کالایی برای فروش دارید می توانید از این سیستم برای مدیریت کسب و کار خود استفاده کنید. در فروشگاه مدیریت موجودی، فاکتور های فروش، سابقه کالاها، پر فروش ترین و کم فروش ترین کالا، کم شدن موجودی و... بسیار مهم هستند، که می توانید با فروشگاه آنلاین تمامی این امکانات را بصورت آنلاین فقط در گوشی خود داشته باشید.
علاوه بر حساب و کتاب و اطلاع از موجودی، این اطلاعات به شما کمک می کند برنامه های فروش و مارکتینگ خود را مدیریت کنید. اگر بدانید کدام کالا پر فروش تر است و کدام کالا در انبار مدت زیادی ست فروش نرفته می توانید تمرکز تبلیغات و تامین خود را مناسب آن برنامه ریزی کنید.
اگر چند مرجع فروش مثل فروش اینستاگرام، تلگرام، فروش در ایتا، فروش حضوری و سایت دارید می توانید گزارش های جداگانه ای داشته باشید تا متوجه پرفروش ترین مرجع خود باشید و زمان بیشتری برای تبلیغات و فروش بهتر در نظر بگیرید.
اگر فروشگاه اینترنتی ندارید می توانید با مبلغی مناسب فروشگاه اینترنتی فروشگاه آنلاین را استفاده کنید. در این صورت همه خرید های اینترنتی از طریق سایت بصورت اتومات به این سیستم متصل می شود. این در حالی ست که با فروشگاه های وردپرسی لازم است واسطی بین فاکتور ها و موجودی اصلی انبار خود قرار دهید. این واسط ممکن است کارمند شما باشد و یا API و کمک از برنامه نویس آن حوزه.
اگر تجربه فروش دارید حتما می دانید که مدیریت فاکتور ها با موجودی کار بسیار حساس و زمانبری است. شما با یک نرم افزار خوب می توانید نیروی انسانی کمتری برای امور فروشگاه خود استخدام کنید. همچنین تمرکز نیروی خود را برای فروش و تبلیغات بگذارید.
برخی از امکانات فروشگاه:
  • مدیریت خرید ها، فاکتورها و پرداختی های مشتریان
  • ثبت انواع فاکتور فروش به تفکیک مثلا فروش سایت، فروش اینستاگرام، فروش حضوری و...
  • مدیریت کاربران فروشگاه و فاکتورهای آن ها
  • امکان اتصال فروشگاه اینترنتی به نرم افزار
  • پشتیبان گیری ابری و روزانه برای حفظ امنیت اطلاعات شما
  • گزارش مشتری بر اساس فاکتور ها و میزان خرید
  • پرینت فاکتور در سایز های مختلف و امکان اتصال به پرینتر
با توجه به هزینه های بالا و سختی کار امروزه، شما باید تمام تلاش خود را برای کم هزینه تمام شدن کار خود در نظر داشته باشید. نرم افزارها جایگزین نیروی انسانی بوده و بدون خطا و با سرعت بالا کار شما را انجام می دهند. اگر فروش آنلاین از سایت راه اندازی کنید تمام پروسه قبل خرید تا پرداخت هزینه را خود مشتری انجام خواهد داد و شما می توانید زمان خود را برای کار دیگری استفاده کنید. تمام فاکتور ها و گزارش ها اتومات و سیستمی ساخته می شود و شما می توانید فروش خود را تحلیل و بررسی کنید تا تکنیک های فروش و تامین خود را بهتر کنید.
خیر، نرم افزار فروشگاه آنلاین، بصورت آنلاین است. شما به راحتی تنها با مرورگر، توسط هر دستگاهی، در هر زمان به نرم افزار خود دسترسی دارید.
البته. فروش آنلاین در هر بستری نیازمند مدیریت است. همچنین داشتن سایت و درگاه معتبر اطمینان مشتریان شما را بالا می برد. علاوه بر آن می توانید تمامی روش های فروش مانند سایت، اینستاگرام، واتس اپ، ایتا، حضوری، تلفنی و ... را در این سامانه یکپارچه ثبت و به تفکیک گزارش بگیرید. اینطوری از موجودی لحظه ای هر کالا نیز با خبر خواهید بود.
بله، شما می توانید تمامی فاکتور های فروش خود را به تنهایی یا با کاربرهای متفاوت وارد این سیستم یکپارچه کنید. با توجه به اینکه ورود فاکتور ها با اکسل هم انجام میشه می توانید از نرم افزار های دیگر خود اکسل گرفته و وارد این سیستم کنید. همچنین تغییرات سفارشی نیز امکان پذیر است.
بله. شما می توانید بی نهایت کاربر داشته باشید. برای اضافه کردن کاربر هزینه جدا نمی پردازید. همچنین می توانید محدودیت دسترسی به او دهید تا اطلاعات مدیریتی را نبیند.
در فروشگاه آنلاین روزی 2 مرتبه بک آپ گیری انجام می شود. همچنین می توانید از تمامی فاکتورها، کالاها و موجودی ها، مشتریان و ... خروجی اکسل تهیه کنید.
بله. شما برای مدیریت این سیستم به دانش برنامه نویسی نیاز ندارید. تنها روش استفاده این سیستم که بسیار آسان است را از ویدئو آموزشی آموزش ببینید و دسته بندی کالاهای خود به همراه موجودی و قیمت آن آماده کنید.
پروسه خرید تا راه اندازی سایت و مدیریت آن برای شما نهایتا تا یک ساعت انجام خواهد شد. اما گرفتن اینماد و درگاه اینترنتی و نصب آن شاید یک هفته زمان ببرد که در این میان می توانید کالاهایتان را دسته بندی و با عکس و متن و قیمت مناسب وارد سیستم کنید.

مقاله فروشگاه آنلاین

دوشنبه 01/فروردین/1401 47
گواهینامه امنیتی ssl چیست؟
دوشنبه 16/اسفند/1400 62
معرفی 9 فیلم کار آفرینی