تولید محتوای سایت انبار آنلاین

  • پروژه:تولید محتوای سایت انبار آنلاین
  • دسته بندی ها:تولید محتوا
  • سال اجرا:
  • لینک:https://www.anbaronline.ir/blog
  • به اشتراک بگذارید :

شرح پروژه

انبار آنلاین یک نرم افزار تحت وب انبار داری می باشد که تولید محتوای وبلاگ و درج آن را به شرکت دات نرم افزار سپرده است.

وبلاگ های تولید شده در این سایت اغلب مرتبط با شغل انبار و انبارداری بوده و سعی کرده است که روی کلمات کلیدی حیطه کاری کار کند. این سایت با کمک وبلاگ هایش توانسته است در گوگل جایگاه خوبی را کسب کند.

صفحه وبلاگ

تولید محتوا در سایت ها باید به گونه ای باشد که تا جایی که امکان دارد از کپی کردن متن از سایت های دیگر خود داری شود و متن را خودمان بنویسیم. د صورت کپی برداری از سایت های دیگر ربات های گوگل متوجه شده و این امر رتبه منفی در سئو را به همراه دارد.

صفحه بلاگ

همچنین لینک دهی بین مقاله های مرتبط در وبسایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و در سئو تاثیر بسزایی دارد. قرار دادن عکس مرتبط با متن مقاله نیز باعث جذابیت برای مخاطب گشته و مخاطب مدت زمان بیشتری را در صفحه شما می ماند، همچنین اگر متن محتوای شما کامل و مفید باشد و دارای جذابیت کافی باشد، ممکن است از طرفداران سایت شما شده و به طور مداوم سایت شما را دنبال کند.

نداشتن غلط املایی و نگاشت صحیح کلمات و نظم دادن به محتوا، خود یکی از مهم ترین عواملی است که به مشتری حس خوبی دست می دهد.

تولید محتوا

این ها موارد مهمی هستند که اغلب صاحبین کسب و کار دارای کسب و کار به آن توجهی نمی کنند، در صورتی که موارد ذکر شده از مهم ترین نکات تولید وبلاگ و درج آن می باشد که حتما باید رعایت شود و در دریافت رتبه در گوگل تاثیر بزرگی دارند. تیم دات نرم افزار با در اختیار داشتن متخصصین تولید محتوا و گرافیک کاران ماهر، این امر را به ​خوبی انجام می دهد.