با ما آنلاین

شرح پروژه

یکی از نیازهای هر کسب و کاری معرفی محصولات و یا خدمات خود می باشد. مجموعه انبار آنلاین نیز برای معرفی محصول خود که یک نرم افزار آنلاین

با ما آنلاین پلتفرم درج آگهی است. آگهی و نیازمندی های اینترنتی که در سال .... راه اندازی شده است. راهی برای معرفی محصولات و خدمات که بسیار آسان و کاربردی است. 11 دسته بندی کلی و زیر مجموعه های آن برای درج آگهی ها در نظر گرفته شده است که برای مخاطب و درج کننده قابل جستجو باشد.

روش ساده درج آگهی با پر کردن موارد : موضوع، عنوان آگهی، توضیحات، نام شخص/شرکت، تصویر، استان، آدرس، تلفن، همراه، وب سایت، پست الکترونیک انجام می شود. بعد از تایید مدیریت و بررسی موارد اخلاقی و قوانین سایت اجازه انتشار آگهی صادر خواهد شد.

بعد از ثبت موفقیت آمیز آگهی، لینک مدیریت صفحه آگهی به آدرس پست الکترونیک شما، ارسال خواهد شد، شما می توانید از طریق لینک ارسالی، آگهی خود را مدیریت نمایید. آگهی ها بر اساس آخرین زمان ویرایش رتبه بندی شده اند. در واقع می توان امکان رتبه بندی با پرداخت هزینه را نیز فعال نمود. بطوری که آگهی دهنده با پرداخت هزینه آگهی خود را در اولین ها نمایش دهد.

صفحه آگهی

در این کسب و کار ها سیاست های تعیین شده بسیار نقش موثری در اضافه کردن امکانات سایت دارند. با ما آنلاین در شروع تمرکز خود را بر درج آگهی رایگان قرار داده است. لذا بخش تبلیغات و مالی آن فعال نیست.
پیشنهادات برای بهبود سایت درج آگهی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

صفحه اصلی

طراحی UIUX به روز تر
ارایه گزارش های مخاطبانی که از طریق آگهی این سایت خدمت یا کالایی فروخته اند
پرداخت هزینه و بالا بردن آگهی
امکان درج عکس های بیشتر
نمایش ویژه ها و فیلتر های دسته بندی ها
امکان درج نظرات بازدیدکنندگان و اشتراک تجربه های خرید یا همکاری
امکان اشتراک گذاری سریع از طریق شبکه های اجتماعی و لینک کوتاه
مدیریت و تمرکز بیشتر برای سیستمی کردن امور برای مثال: فیلتر های تایپ، اعداد، اسپیس های اضافی و ...