وکیوم محب پلاست

شرح پروژه

وکیوم فرمینگ محب پلاست یکی از قدیمی ترین تولیدی های است که در زمینه ساخت قالب و ماشین آلات وکیوم فرمینگ و تولید کننده ظروف طلقی استوانه ای در تهران فعالیت می کند

وکیوم فرمینگ محب پلاست یکی از قدیمی ترین تولیدی های است که در زمینه ساخت قالب و ماشین آلات وکیوم فرمینگ و تولید کننده ظروف طلقی استوانه ای در تهران فعالیت می کند و با اعتمادی که به دات نرم افزار داشته اند طراحی سایت مجموعه را به شرکت واگذار نموده است.
سایت محب پلاست برای اولین بار در سال 1392 پیاده سازی و در سال 1395 به روز آوری شد. محب پلاست تا به حال در چندین نمایشگاه داخلی از جمله نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی، نمایشگاه شیرینی و شکلات و ... شرکت نموده است و در چندین نوبت عکاسی از محصولات و تیزر تبلیغاتی خود را به شرکت دات نرم افزار سپرده است.


شرکت دات نرم افزار همواره سعی دارد با به روز نگه داشتن دانش خود، خدماتی با تکنولوژی بالا و در کمترین زمان ممکن به مشتریان ارجمند خود ارائه دهد.

محب پلاست تولید کننده و ارایه دهنده خدمات بسته بندی و وکیوم فرمینگ

معمولا تولید کنندگان و فروشندگان سنتی و عمده فروش نیاز کمتری به حضور در فضای وب می بینند و با توجه به درآمد و مشتریانی که دارند از این مزیت در وب غافل می شوند. این تصور اشتباه با توجه به رشد این مارکت، احتمال افول در آمد و سبقت گرفتن رقبا از شما افزایش می یابد.

شرکت محب پلاست برای معرفی کسب و کار و محصولات خود دسته بندی زیر را مشخص کرده است:ظروف طلقی استوانه ای، استند های آرایشی، شانه طلقی تخم مرغ، شانه طلقی تخم بلدرچین، درب های لبنیاتی، دایکات جعبه طلقی، ورق هایم پک، پکینگ کولینگ تاور، استندهای شیرینی و شکلات و سایر صنایع.

عکس هایی از نمونه ها مناسب سایت آماده و در گالری تصاویر نمایش می دهد. بر اساس خواسته شرکت تعداد صفحات و لینک های سایت محب پلاست کم هستند. اما پیشنهاد دات نرم افزار تعداد صفحات بیشتر برای لینک سازی و معرفی مناسب در گوگل می باشد. شما با ساخت صفحات کمک می کنید تا در موضوعات مرتبط با کسب و کار خود سریع تر به مخاطب نمایش داده شوید.

فرم تماس با ما، درباره ما، و اطلاعات تماسی از دیگر موارد سایت محب پلاست می باشد.

سیاست های کسب درآمد و معرفی برند در شرکت ها بسیار تعیین کننده در ساخت وبسایت و امور تبلیغاتی است. بلاگ، اخبار، فعالیت های شرکت بصورت تصویری و نوشتاری، گزارش ها، معرفی مشتریان، امکانات لازم برای بهبود سایت محب پلاست هستند. در تولید محتوا نیز نیروی فعال در این حوزه لازم دارد. همچنین نمایش مناسب گوشی Responsive امکان ضروری این روز هاست چرا که امروزه بیشتر تعامل ها، خرید ها و تبلیغات با تلفن همراه صورت می گیرد.