برنامه App Lock Fingerprint Password قفل گذاری اپلیکیشن های نصب شده
شنبه 30/بهمن/1395 1934 دات وب

برنامه App Lock Fingerprint Password قفل گذاری اپلیکیشن های نصب شده

App Lock Fingerprint Password اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید برنامه های نصب شده را قفل گذاری و از دسترسی غیرمجاز به آن ها جلوگیری کنید.

در عصر حاضر، گوشی های تلفن نه تنها ابزاری هوشمند برای انجام کار های مختلف هستند، بلکه گنجینه ای نیز از اطلاعات و فایل های شخصی به حساب می آیند، به طوری که احتمالا خود شما هم حداقل چند آیتم شخصی در گوشی همراه خود دارید.

این فایل های شخصی موارد بسیاری را در بر می گیرند که از عکس و ویدیو گرفته تا پیام های موجود در یک اپلیکیشن پیام رسان یا یادداشت های ثبت شده در Note گوشی، همگی می توانند برای صاحب گوشی، شخصی باشند. از آن جایی که در طول روز ممکن است به دلایل مختلفی گوشی از ما دور باشد، وجود یک نگهبان مجازی که از اطلاعات آن حفاظت کند، امری ضروری به حساب می آید.

بسیاری از کاربران به قرار دادن رمز یا پترن برای لاک اسکرین گوشی بسنده می کنند، در حالی که در بسیاری از مواقع که گوشی را برای اموری مانند مشاهده ی عکس، ریختن یک بازی یا برنامه و... به دوستان یا آشنایان می دهیم، گنجینه ی شخصی ما بدون هیچ محافظی در دسترس این افراد قرار می گیرد.

App Lock Fingerprint Password اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید روی عکس ها، ویدیو ها، اپلیکیشن ها و دیگر مواردی که نیاز به امنیت آن ها دارید، قفل قرار دهید تا از دسترسی های غیر مجاز در امان باشید.

fingerprint

App Lock Fingerprint Password از طراحی زیبای متریال برخوردار است و محیط کاربری گویای آن باعث شده است حتی اگر تجربه ی کار با اپلیکیشن های رمزگذاری را ندارید، بتوانید به سادگی هرچه تمام تر با App Lock ارتباط برقرار کنید. زمانی که این اپلیکیشن را اجرا می کنید، با لیستی از تمام اپلیکیشن های نصب شده اعم از سیستمی یا غیر سیستمی مواجه خواهید شد که در مقابل هرکدام یک گزینه ی On / Off قرار دارد.

کافی است به بررسی این لیست بپردازید و اپلیکیشن هایی را که به هر طریق شامل فایل یا اطلاعات شخصی شما هستند، قفل کنید. برای مثال فایل منیجر یا گالری عکس، اپلیکیشن های یادداشت برداری، تلگرام و واتس اپ و تمام برنامه هایی که به نوعی دیتا های شخصی شما را شامل می شوند، از مواردی هستند که بهتر است حالت قفل آن ها را روشن کنید. از این پس با فعال سازی App Lock Fingerprint Password هرگاه که اپلیکیشن های قفل شده اجرا شوند، قبل از نمایش و امکان کارکرد با آن از شما رمز عبور یا پترنی را که مشخص کرده اید، درخواست خواهند کرد. در گوشی های سامسونگ یا دیگر گوشی هایی که از سنسور اثر انگشت پشتیبانی می کنند (اندروید مارشملو) می توانید از اثر انگشت نیز برای قفل و باز کردن اپلیکیشن ها استفاده کنید.

ویژگی ها

  • طراحی مجزای محیط کاربری
  • امکان قفل گذاری روی اپلیکیشن های سیستمی و غیر سیستمی
  • امکان استفاده از سنسور اثر انگشت
درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)