اپلیکیشن Minima، پخش موسیقی به سبک گرامافون،زوم اپ
شنبه 06/آذر/1395 1581 دات وب

اپلیکیشن Minima، پخش موسیقی به سبک گرامافون،زوم اپ

Minima اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن، می‌توانید موزیک پلیری در سبک و سیاق گرامافون در اختیار داشته باشید.

گوشی‌های موبایل، تلویزیون‌ها و‌... هر قدر هم اختراعات مهمی باشند، قابل قیاس با یکی از بزرگ‌ترین ساخته‌های بشر، یعنی موسیقی نیستند. از همین رو بسیار طبیعی است گوش دادن به موسیقی، یکی از پر‌استفاده‌ترین امکانات گوشی‌های موبایل باشد. برای پخش موسیقی در اندروید، حتی اگر پلیرهای پیش‌فرض گوشی شما را راضی نکنند، جای نگرانی نیست و نام‌های بسیار بزرگی همچون JetAudio, PlayerPro, PowerAMP و... وجود دارند که می‌توانند به پلیری بی‌رقیب برای گوشی شما تبدیل شوند. اما در این بین کاربرانی هستند که به دلایل مختلف، از جمله سنگینی اجرا یا حتی رابط کاربری با این برنامه‌ها ارتباط برقرار نمی‌کنند و به‌ناچار به دنبال پلیرهایی هرچند گمنام‌، اما باب میل می‌گردند. اگر شما نیز به دنبال پلیری متفاوت، زیبا و با امکانات بالا هستید، Minima می‌تواند انتخاب نهایی شما باشد. یک موزیک پلیر جدید که با محیط گرامافونی و شیک خود، یک پلیر حرفه‌ای به وجود آورده است.

اپلیکیشن Minima

معمولا مهم‌ترین بخش در یک اپلیکیشن موزیک پلیر، صفحه‌ی پخش آن است که Minima با استفاده از طراحی گرامافونی در این بخش، توانسته است یکی از زیباترین و متفاوت‌ترین صفحات پخش را در بین اپلیکیشن‌های مشابه به وجود بیاورد.

شاید اکثر کاربرانی که این مطلب را می‌خوانند، حتی از نزدیک گرامافون را ندیده باشند؛ اما مطمئنا موافق خواهند بود که گرامافون، یکی از نوستالژیک‌ترین موضوعات مرتبط با موسیقی است و یاد کردن موزیک‌های بزرگی که روی دیسک‌های بزرگ گرامافون ضبط و پخش شده‌اند، این موضوع را تائید می‌کند.

حال به لطف اپلیکیشن Minima، می‌توانید حالت پخشی مشابه با گرامافون داشته باشید؛ به این صورت که کاور آهنگ به‌ شکل یک دیسک گرد و بزرگ شروع به چرخیدن می‌کند و هم‌زمان موزیک مورد نظر نیز شروع به پخش خواهد کرد. محیط‌های دیگر برنامه نیز بسیار استاندارد و حرفه‌ای طراحی شده‌اند و پشتیبانی از نمایش فولدری و همچنین اکولایزر جداگانه باعث شده است Minima از همین ابتدای راه، به یکی از جدی‌ترین گزینه‌ها برای جایگزینی پلیرهای بزرگ تبدیل شود.

ویژگی ها:

  • طراحی زیبای صفحه پخش و محیط کاربری
  • پشتیبانی از نمایش فولدری
  • پشتیبانی از اکولایزر

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.

نظرات (0)