توسط این نرم افزار که بصورت آنلاین کار می کند همواره زمان های پزشکان شما مدیریت شده و نوبت ها از قبل توسط مراجعه کنندگان بصورت اینترنتی خریداری می شود.
واحد پذیرش درمانگاه با ثبت نوبت های پزشکان در سامانه، این امکان را به مراجعه کنندگان می دهد که در طول شبانه روز اقدام به رزرو نوبت خود نمایند و بار مراجعات حضوری کم شود.
هنگامی پزشکان بهمراه ساعات حضورشان در نرم افزار افزوده می وشد، مراجعه کنندگان می توانند با چند کلیک اقدام به رزرو نوبت نمایند و پرداخت خود را آنلاین انجام دهند.
با این نرم افزار نوبت دهی، حداکثر بهره برداری از پزشکان در درمانگاه و بیمارستان اتفاق می افتد و عدالت نسبی بین مراجعه کنندگان برقرار می شود.
خیر؛ این نرم افزار بصورت آنلاین و بر بستر ابری قرار دارد و هر موقع از شبانه روز می توان به آن مراجعه نمود و اگر نوبتی باز باشد اقدام به رزرو نوبت نمود.
خیر؛ کاربر شما می تواند تمامی پزشکان و امور نیاز به نویت دهی را در جداول رزرو اضافه کند. محدودیتی در ایجاد نوبت ها و پزشکان وجود ندارد.
برای پرداخت هزینه نوبت دهی نیاز به گیت بانکی دارید که می توانید از بانک ها و با گیت های واسط کمک بگیرید.
در ثبت نام و گزارش درخواست او جزییات پرداخت و رزرو بیمار مشخص است. اما از پورتال ارایه دهنده خود نیز می توانید پرداخت ها را رصد کنید. برای مثال به پرداخت گزارش تمامی پرداخت های موفق و ناموفق را با جزییات بیشتری در اختیار شما قرار می دهد.
بله؛ شما می توانید با مشورت پشتیبان سازگاری سیستم ها را چک کنید و در صورت سازگاری فقط این بخش را در سایت فعلی خود قرار دهید.